Hakkımızda

ARF GROUP, sektörde 20 yıldır Güvenlik ve Temizlik hizmetleri ile birçok saygın ulusal ve uluslar arası kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

ARF GROUP Güvenlik ve Temizlik hizmetleri yanı sıra şimdiye kadar müşterilerimizin değişken ihtiyaçları ve karşılanması gerekli taleplerini de yerine getirmekteydi.

Gelişen dünyada “FACILITY MANAGEMENT” adı altında süratle bir tesisin her türlü hizmet ihtiyacını anahtar teslimi karşılanması yanında birçok avantajları da getirerek ülkemize de sirayet etmiştir. Buradan hareketle, ARF GROUP 2016 yılından itibaren bu hizmetleri “Tesis Yönetim Hizmetleri” olarak adlandırarak verdiği hizmetlerle “Tesis ve İhtiyaçlarının Giderilmesi İçin Gerekli Olan Her Şeyi Tedarik Eden” hizmet anlayışını benimsemiş ve yapılanmasını buna göre dizayn etmiştir. ARF GROUP, Tesis Yönetimi’nden Güvenlik Hizmetleri’ne, Temizlik Hizmetlerinden Yemek Hizmetleri’ne, Ulaştırma Hizmetlerinden İş Gücü Temini Hizmetleri’ne, Pest Kontrol’den Bahçe ve Havuz Bakım Hizmetleri’ne kadar her biri ayrı bir uzmanlık ve yetkinlik gerektiren sektörlerde yüksek kalite standartlarını yakalamıştır. ARF GROUP, bugün sektörde 20 yıllık tecrübesi, Avrupalı kimliği ve yeni nesil hizmet anlayışı ile huzurlarınızdadır.

GLOBAL DÜŞÜNDÜK, ARTIK AVRUPADAYIZ…

ARF GROUP, sektöründe Almanya’da şubeleşen ve hizmetlerini global hale getiren ilk ve tek Türk firmasıdır.

İlk şubesini Frankfurt’ta açan ARF GROUP, hizmet ve kalite anlayışını bundan böyle Avrupa’ya taşımanın da haklı gururunu yaşamaktadır.

Yirminin üzerinde Avrupa birliği ülkesi menşei olan müşterilere sahip grubumuz bu müşterilerinin memnuniyeti ile Avrupa’daki merkez ve diğer şubelerine de hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Değerli Müşterimiz,

Müşterimiz diye başlıyorum, çünkü biliyorum ki, bugün olmasa da ilerleyen dönemlerde, mutlaka bir yerde yollarımız kesişecek ve sizlere hizmet edeceğiz… Neden bu kadar iddalıyız? Çünkü;

İşimizi çok seviyoruz!… Müşterimizi sahipleniyoruz!… İşletmemizi sahipleniyoruz!

Marka kültürünüzü benimsiyoruz!… Personelimizi önemsiyoruz!…
Personellerimizi de aynı kültürle yetiştiriyoruz…

0 zaman tek şey kalıyor, hizmet kalitemizi sizlere yansıttıysak bir de asgari müşterek ve ortak menfaatlerde buluştuysak, neden size hizmet veren tedarikçiniz ve bizim deyimimizle Çözüm Ortağınız olmayalım…

Biz kaliteli hizmeti, yasal sorumluluklarımızı ve müteselsil kefaletinizi ön planda tutarak,

en iyi hizmeti, en uygun verebilecek bir firma olduğumuz için tercih nedeniniz olacağız.

Biz, sadece sorunlarınızı tespit etmeğe değil, sorunlarınızı bertaraf etmeye,

çözmeye ve bu çözümleri geliştirmeye adayız.

Biz, hizmetlerimizi, amatör ruhumuzu kaybetmeden profesyonelleştirdik.

 

Sevgiyle kalın.

Saygılarımla,

Arif GÜLEN
ARF Group
Yönetim Kurulu Başkanı