Hizmetlerimiz

 1. 1
  Bakım Onarım

  ARF, mekanik ve elektrik konularında; uzmanlaşmış teknik personeli ile tüm teknik yapı yönetim hizmetlerini sizlere sunarak zaman para kayıplarınızı ortadan kaldırır. ARF, bu his part-time ve full-time olarak vermektedir.

 2. 2
  Bahçe Bakımı

  Konusunda uzman peyzaj mimarı, ziraat mühendisleri, eğitimli teknik personeli ve partner kuruluşuyla peyzaj ve mimarisi alanında hizmet vermektedir.
  • İç ve dış mekan bitki bakımı
  • Sulama, gübreleme, budama ve şekillendirme
  • Yabani ot ve böcek mücadelesi
  • Mevsimlik ağaçlandırma
  • Çiçek ve çimlendirme
  • Çimlerin biçilmesi

 3. 3
  Havuz Bakımı

  Gerek spor gerekse serinlemek amaçlı aileniz ve sevdikleriniz  ile havuzunuzun keyfine varmanın yanı sıra içinizin de rahat etmesi, temiz, hijyenik ve güvenli bir havuzunuzun olması için; filtrelere ve su hacmine bağlı olarak kullanım yoğunluğu da göz önünde tutarak, temizlik periyodunu hesaplamakta ve rutin kontrollerle havuzunuzu temiz ve sağlıklı tutmaktayız.

 4. 4
  Pest Kontrol

  ARF olarak, insan sağlığına zarar veren, kentsel    yaşam    alanlarına yerleşmiş zararlılardan korunmak için haşere kontrol hizmeti sunuyoruz. ARF, haşere kontrolü ya da diğer adıyla pest kontrol, taşıdıkları organizmalar ile insan sağlığını doğrudan ya da dolaylı tehdit eden, yürüyen haşere, uçan haşere ve kemirgenleri, kimyasal olan ve kimyasal olmayan teknikler ile yok ederek sağlıklı ve güvenilir bir ortamda yaşamınızı sağlayan faaliyetlerimizi sizlere sunmaktadır.