Blog

ARF GROUP AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

ARF Group çalışanları, personelleri, tedarikçileri ve müşterilerinin aileleleriyle birlikte katıldığı iftar yemeği, oldukça samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşti. Gebze Öğretmen Evi’nde gerçekleşen iftar yemeğine katılım oldukça fazla oldu. ARF Group Yönetim Kurulu Başkanı Arif Gülen’in çalışanlarıyla olan samimi diyalogu dikkatlerden kaçmazken, Gülen’in bu tavrı davetliler tarafından taktirle karşılandı.

GÜLEN: BİR BİR AİLEYİZ

İftar saatinden önce bir konuşma yapan ARF Yönetim Kurulu Başkanı Arif Gülen, şirket personeline seslenerek ‘’Biz her zaman bir aileyiz. Sizlerin varlığyla şirketimiz buralara geldi. Başarımızda sizlerin iyi niyet ve emeklerinizin boyu büyük. Allah hepinizden razı olsun’’ diyerek iftar yemeğine katılan herkese teşekkür etti. İftardan önce geceye aileleriyle birlikte katılan misafirlerin masalarını tek tek dolaşan Arif Gülen, ailelerle sıkı bir sohbete tutuldu. ARF Group’ta 5.yılını dolduran çalışanlarına tek tek plaket takdimi yapan Gülen, çalışanlarını sahneye davet ederek harıa fotoğrafı çektirdi.

24 Ekim 2016 Bizden Haberler
Hakkında ARF Group Tesis Yönetimi

ARF GROUP, sektörde 20 yıldır Güvenlik ve Temizlik hizmetleri ile birçok saygın ulusal ve uluslar arası kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.